Zwijarka do pasów transportowych

P1010118d

Nasza firma opracowała, opatentowała i wprowadziła do produkcji nowatorski produkt, który znajduje zastosowanie w szeroko rozwiniętym towarowym transporcie drogowym.

Zwijarka do pasów transportowych produkowana przez naszą firmę, jest jedynym tego rodzaju produktem na polskim rynku. Umożliwia szybkie i bezstresowe zwijanie pasów transportowych.

Do chwili obecnej pasy zwijane są przez kierowców ręcznie. Czynność ta zajmuje dużo czasu i jest uciążliwa – zwinięcie 10 pasów transportowych trwa około 20 minut.

Należy tu podkreślić, że czynność ta nie jest wykonywana ze względów estetycznych, ale jest niezbędna do dalszego wykorzystania pasów przy zabezpieczaniu ładunków.

Pasy często porzucone są luzem na naczepie, przez co są deptane, przyciskane paletami podczas załadunku – szybko się niszczą, jest brak kontroli nad stanem ich jakości i ilości.

Można to wyeliminować, jeżeli pasy są zwinięte i poukładane w skrzynce narzędziowej.

Przy użyciu naszej zwijarki można bez problemu i w prosty sposób zwinąć 10 pasów w 5 minut.

Zwijarka pasów transportowych wykonana jest ze stali, wyprodukowana w Polsce i profesjonalnie zapakowana. Dodatkowym jej atutem jest bardzo prosty sposób jej użycia.

Potrzebujesz więcej informacji?

ul. Wojska Polskiego 23B
58-533 Mysłakowice

RODO