OSTRZAŁKI DO PIŁ
WIDIOWYCH STROWANE CNC
UŻYWANE
ROBOTY SPAWALNICZE
ZWIJARKA DO PASÓW
PRODUKTY - HISTORIA
O FIRMIE KONTAKTZWIJARKA DO PASÓW TRANSPORTOWYCH

Firma nasza opracowała, opatentowała i wprowadziła do produkcji nowatorski produkt, który znajduje zastosowanie w szeroko rozwiniętym towarowym transporcie drogowym.

Zwijarka do pasów transportowych produkowana przez naszą firmę, jest jedynym tego rodzaju produktem na polskim rynku.

Do chwili obecnej pasy zwijane są przez kierowców ręcznie. Czynność ta zajmuje dużo czasu i jest uciążliwa - zwinięcie 10 pasów transportowych trwa ok. 20 minut. Należy tu podkreślić, że czynność ta nie jest wykonywana ze względów estetycznych, ale jest niezbędna do dalszego wykorzystania pasów przy zabezpieczaniu ładunków.

Pasy często porzucone są luzem na naczepie, przez co są deptane, przyciskane paletami podczas załadunku - szybko się niszczą, jest brak kontroli nad stanem ich jakości i ilości. Można to wyeliminować, jeżeli pasy są zwinięte i poukładane w skrzynce narzędziowej.

Przy użyciu naszej zwijarki można bez problemu i w prosty sposób zwinąć 10 pasów w 5 minut.
Zwijarka do pasów transportowych wykonana jest ze stali, posiada bardzo estetyczny wygląd i jest profesjonalnie zapakowana. Dodatkowym atutem jest bardzo prosty sposób jej użycia.© 2010 - bariz.pl - Projektowanie stron www, pozycjonowanie, reklama wizualna