OSTRZAŁKI DO PIŁ
WIDIOWYCH STROWANE CNC
UŻYWANE
ROBOTY SPAWALNICZE
ZWIJARKA DO PASÓW
PRODUKTY - HISTORIA
O FIRMIE KONTAKT
>> powrót

SEGWAY HT < > GINGER

HISTORIA
Segway HT jest pojazdem służącym do jazdy jednej wraz z małym ładunkiem napędzanym silnikami elektrycznymi. Mimo wrażenia małej stabilności, z powodu umieszczenia obu kół na jednej osi, to dzięki zastosowaniu żyroskopów stabilizujących oraz dzięki dużej mocy obliczeniowej komputera z łatwością utrzymuje równowagę. Każde wychylenie kierującego jest 100 razy na sekundę rejestrowane przez układ czujników umieszczonych pod stopami kierującego.

Analiza wychylenia kierującego pozwala na rozpoznanie przez pojazd czy chcemy jechać do przodu, czy do tyłu i z jaką szybkością. Jedyna manetka która jest umiejscowiona na kierownicy służy do skręcania na boki. Silniki napędzające pojazd przy hamowaniu pracują jak prądnice i odzyskują energię co pozwala na dłuższą jazdę przy jednym ładowaniu baterii. Przy projektowaniu Segway`a pracował Polak - inż. Andrzej Skośkiewicz

DANE TECHNICZNE
Maksymalna prędkość: 20 km/h
Segway HT jest prawie 3 razy szybszy niż idący człowiek.
Zasięg: do 28 km (brak wiatru, płaski teren)
ok. 17 km w normalnych warunkach
Promień skrętu: 0 m
Ze względu na zdolność kół pojazdu do obrotów w przeciwnych kierunkach,
Segway HT może wykonać obrót w jednym miejscu.
Ładunek: pasażer - 110 kgv
bagaż - 34 kg
Wymiary platformy: 48x63,5 cm
Wysokość platformy: 20 cm
Segway HT został zaprojektowany tak, aby zajmował nie
wiele więcej miejsca, niż przeciętny człowiek.
Waga: 38 kg

ZASTOSOWANIE SEGWAY`A
Zastosowanie SEGWAY`A jest bardzo wielostronne. Znajduje on zainteresowanie zarówno u ludzi goniących za nowościami technicznymi, jako pojazd rekreacyjny, jak również może stać się zródłem dochodów w branży rekreacyjno - rozrywkowej np. wynajem pojazdów w miejscach atrakcyjnych turystycznie plus pamiątkowa fotografia, na polach golfowych itp. Może również pełnić funkcję środka transportu w dużych halach podukcyjno - magazynowych (istnieje możliwość przewożenia ładunków) lub w halach targowych.

WARUNKI SPRZEDAŻY
SEGWAY został zaprojektowany tak, aby zajmował nie wile więcej miejsca , niż przeciętny człowiek.
Oferowane przez nas do sprzedaży SEGWEY`e HT są fabycznie nowe, w orginalnym opakowaniu.
Jeśli potrzebne są jeszce dodatkowe informacje na temat tego nadzwyczajnego urzązenia można dzwonić do nas , przysłac zapytanie e-mailem lub poszukać szerszych informacji na jego temat w internecie.

Serdecznie Zapraszamy!!!

© 2010 - bariz.pl - Projektowanie stron www, pozycjonowanie, reklama wizualna